آموزش رانندگی پربیننده ترین صفحه اینستاگرام شد, صفحات معروف شاخ های مجازی اینستاگرام,پربیننده ترین صفحات اینستاگرام فارسی, پر بیننده ترین صفحات اینستاگرام ایرانیان,رتبه بندی اینستاگرام محبوب ترین پیج های اینستاگرام ایران, ۱۰ پیج پر بیننده اینستاگرام از پربازدید ترین پیج ها,۵۰ صفحه پر فالوور اینستاگرام را بشناسید

در حالی که همه در تلاش بودند تا با ساختن ویدیوهای لایو اینستاگرام، و صفحات مبتذل در صدر پر بیننده ها قرار بگیرند یک دختر خوش فکر ایرانی توانست یکی از پربیننده ترین صفحات اینستاگرام را بسازد. این صفحه نه تنها یک صفحه مبتذل و غیر مفید نیست بلکه یک صفحه اینستاگرام آموزشی است که به آموزش و نکات رانندگی و فرهنگ رانندگی در اینستاگرام می پردازد.

ترانه که 30 سال دارد و اهل تهران است می گوید : من همیشه از طرز رانندگی مردم و ایرانیان ناراحت بودم و در تلاش بودم تا از اینستاگرام استفاده کرده و با گوشزد کردن قوانین راهنمایی و رانندگی و آموزش آیین نامه راهنمایی و رانندگی کمک کنم تا رانندگی بهتری را در شهرها مشاهده کنیم.

ترانه می گوید : ما ایرانیان فرهنگی 6000 ساله داریم و این طرز رانندگی کردن ما به هیچ وجه در خور شان و مقام ایرانی نیست!

برای عضویت در صفحه اینستاگرام ترانه به لینک زیر مراجعه کنید

https://www.instagram.com/ayinnameh_test
دانلود رایگان نمونه سوالات راهنمایی و رانندگی 98 pdf, مهم ترین و پر تکرار ترین اینستاگرام ,رانندگی ,صفحه ,صفحات ,پربیننده ,آموزش ,صفحه اینستاگرام ,پربیننده ترین ,صفحات اینستاگرام ,راهنمایی و ,و رانندگی ,ترین صفحات اینستاگرام ,آموزش رانندگی پربینندهمنبع

دانلود رایگان pdf کتاب جامع الفوائد,نسخه کامل کتاب

دانلود رایگان نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی رانندگی pdf با جواب 98

نمونه سوالات آیین نامه اصلی با جواب رایگان وژه سال 98 pdf

کانال تلگرام لیست پروکسی تلگرام رایگان

روش جدید رفع ریپورتی تلگرام 2019 – 98

دانلود رایگان کتاب سر المستتر شیخ بهایی

دانلود رایگان کتاب روان‌درمانی اگزیستانسیال pdf

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

قناری تتلووووووووو ناجی فایل اینجا همه چی هست آموزش گیتار علیرضا نصوحی اخبار سایت بلگ بیست خرید اینترنتی اطلاعات درباره دستگاه تصفیه آب نماشو-کلین ابزار فیلم و موزیک